שקט, שלווה, אויר צח ואין ספור פעילויות ואטרקציות יחודיות, כל אלה הפכו את איסלנד ליעד תיירות עולמי מוביל בשנים האחרונות. ירידת המחירים ושאיפה של מטיילים רבים לחופשה “מסוג אחר” הרחק מההמון וההמולה הפכו את איסלנד ליעד מועדף ע”י רבים.

כמה סיבות שהפכו את איסלנד לידע תיירותי ראשון במעלה? ננסה לגעת בקצרה בכמה מהם: איסלנד היא ארץ מגוונת המספקת אפשרויות טיול רבות ומגוונות כמו רחצה בבריכות גיאותרמיות, רפטינג נהרות, טיול אופנועי שלג, טיפוס הרים, הליכה על קרחונים, שיט בסירת סילון, שיט לצפייה בלוויתנים ודיג סלמון בנהרות, זו כמובן רשימה חלקית. כל זה נעשה בתוך נופים קסומים ושונים מכל מה שאי פעם דמייינתם. מחופי ים שחורים ועד להרי געש מכוסי קרחונים, מפלי מים עצומים ושדות לבה רחבי ידיים, כרי דשא מוריקים עם כבשים וסוסים רועים באין מפריע. אין ספק שהנוף באיסלנד יחודי לחלוטין. לאחרונה נבחרה איסלנד לבחירת העורכים של מגזין התיירות “נשיונל ג’יאוגרפיק” וערוץ “דיסקברי”.העם האיסלנד ידוע במיזגו הנוח וברמת האירוח הגבוהה. בכל מקום תתקבלו ע”י המקומיים עם חיוך וגם הם יעשו הכל כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר.
מהי הדרך הטובה ביותר לטייל באיסלנד? טיול לאיסלנד בנהיגה עצמית עם תוכנית טיול מלאה ולינה מוזמנת מראש היא האפשרות הפופולרית ביותר בקרב מטיילים באיסלנד. חברת התיירות האיסלנדית Another Iceland מפעילה את אתר “איסלנד – המדריך המלא לארץ הקרח והאש” ומציעה מבחר גדול של חבילות טיול בנהיגה עצמית ברכבים רגילים וברכבי שטח במבחר מסלולים המתאימים לכל אחד. עם נסיון מוכח של שנים בבניית מסלולי טיול יחודיים, תקבלו תחת קורת גג אחת, את כל שירותי התיירות והמידע שצריך כדי להפוך את הטיול שלכם לחוויה מושלמת.

הוסאוויק

אתר “איסלנד – המדריך לארץ הקרח והאש” הוא מפעיל תיירות מוסמך הפועל תחת רשיון משרד התיירות האיסלנדי.