טיסות לאיסלנד

אפריל 19, 2020
בלוג איסלנד

במובנים מסוימים, איסלנד היא פשוט מקום קסום. מיקומה בצפון האוקיינוס האטלנטי מעלה בדימיון תמונות של נופים מרתקים ופסגות מושלגות על גג העולם. אבל מה שמטיילים רבים לא יודעים זה שאיסלנד היא שילוב מיוחד של קרח ואש, חום וקור אשר הופך את המדינה ליעד תיירותי יוצא דופן.
איסלנד היא חלק מאירופה מבחינה גאוגרפית והיסטורית – מדינה סקנדינבית בגודל של אנגליה (פי חמש ממדינת ישראל). ועל אף התדמית והשם שיש לה, איסלנד היא לא רק שלג וקרח. יש באיסלנד קוטביות ייחודית שרק אלה שמתכננים לטוס אליה יזכו לגלות. קרחוני עד עצומים, הרי געש, בריכות תרמיות, ו-24 שעות של אור יום בקיץ, איסלנד היא בהחלט מקום יחודי. באיסלנד אנשים מדברים נורדית עתיקה ומזג האוויר לעתים רחוקות יורד מתחת לאפס, אפילו בחורף.
בחורף, הלילות ארוכים, כארבע שעות אור ובינואר האיסלנדים רואים את אור השמש רק שלושה ימים בכל החודש. אין זה פלא שמעל חצי מיליון תיירים בשנה מזמינים טיסות לאיסלנד וחווים חוויה יחודית.
האם צריך סיבה נוספת לטוס לאיסלנד? הנה עובדה מעניינת, על פי הדו”ח השנתי של האו”ם שפורסם בשנת 2007, איסלנד היתה המדינה הנחשקת ביותר בעולם לחיות בה.

מתי לטוס איסלנד?

בין אם אתה מבקש להתנסות בקור של החורף או רוצה להישאר ער כל הלילה בשמש הנצחית של הקיץ, כל זמן הוא הזמן מתאים להזמין טיסה לאיסלנד. 

עונת השיא:

בחודשי הקיץ (יוני-אוגוסט), כשהשמש זורחת כמעט 24 שעות והקרח של החורף סוף סוף נמס, תיירים מזמינים טיסות לאיסלנד בהמוניהם. תנועה רבה מורגשת בשדה התעופה הבינלאומי בקפלאוויק לכן מומלץ להזמין מראש טיסה לאיסלנד כדי להבטיח את המקום שלך תחת השמש האיסלנדית.

מחוץ לעונת השיא:

אל תתנו לרוחות החורף הקרות למנוע מכם חופשה קסומה באיסלנד: בחודשי החורף כאשר השמש מציצה החוצה לכמה שעות בלבד בכל יום, זה הזמן הכי טוב להזמין טיסות זולות לאיסלנד. בתקופת הסתיו והאביב, הטיסות לאיסלנד עמוסות בנוסעים שמגיעים במיוחד כדי לחזות בתופעה המרהיבה של זוהר הקוטב.

רכישת כרטיסי טיסה

טיסות לאיסלנד מגיעות ממרבית הערים הגדולות באירופה כך שאפשרויות הן רבות. יעדי הביניים העיקרים הם: לונדון, אמסטרדם, פרנפורט, הלנסינקי וריגה אך זו רשימה חלקית בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.