ריכזנו את השאלות שמטיילים שלנו כמעט תמיד שואלים לפני שמזמינים טיול לאיסלנד איתנו. לכל שאלה, הבהרה או עזרה אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו:
בטלפון 972-54-8023945 או דרך האתר כאן »

 

מי היא חברת איסלנד טורס?

חברת איסלנד טורס הוקמה ב 2018 כחברת בת של Another Iceland, חברה מומחית לטיולים באיסלנד מזה יותר מ 15 שנה. איסלנד טורס הוקמה כדי לרכז ולהצעיד קדימה את תחום הטיולים המאורגנים של הקבוצה ועוסקת כיום במטרה זו בלבד.

מה היתרון לטייל דווקא אתכם?

הניסיון שלנו באיסלנד ובארגון טיולים הוא עצום. החברה היא חברה איסלנדית מקומית שהוקמה ומנוהלת על ידי גיא גוטריימן, ישראלי תושב איסלנד, מומחה לאיסלנד וטיולים הם בדמו. אף אחד לא באמת מכיר את איסלנד כמונו:)
ההתמחות שלנו ביעד אחד כמו גם המיקום שלנו מייצרים עבורנו וישירות אליכם, יתרונות רבים כגון עבודה עם הספקים הטובים ביותר, יכולת תגובה בזמן הטיול הגבוהה ביותר וגם יכולת לספק לכם את הטיול במחיר המשתלם ביותר. טיולים לאיסלנד מבחינת כל עובדי החברה הם שליחות ואתם תרגישו זאת מהשיחה הראשונה איתנו.

במה שונים הטיולים של איסלנד טורס מהמתחרים?

אנחנו עושים הכל כדי להבטיח שהמטיילים שלנו יקבלו עבור כספם את הטיול הטוב ביותר ואנחנו לא חוסכים בכך בשום היבט. אנחנו דואגים למלונות הטובים ביותר, לאוטובוסים חדשים ונוחים, אתם תשלבו הכי הרבה פעילויות בטיול איתנו ואולי החשוב ביותר, ידריכו אתכם המדריכים הטובים ביותר לאיסלנד.

האם הטיולים של איסלנד טורס מתאימים לכל אחד?

כמעט כל הטיולים מתאימים לכל אחד לא חשוב באישה רמת כושר הוא נמצא. יש טיולים נקודתיים (טיולי נישה) שאנו מארגנים, למטיבי לכת והם יצוינו ככאלה באתר האינטרנט.

האם הפעילויות הנוספות בכל טיול מתאימות לכולם?

הפעילויות מתאימות לכל אחד אולם חשוב לסייג כי יהיו אנשים שלא כל הפעילויות יתאימו להם. למשל אנו יודעים מניסיון שיש מטיילים שרגישים מאוד לים ולכן לא יצטרפו לשייט לווייתנים, אך רוב המטיילים מצטרפים לכל הפעילויות.

האם ההדרכה בטיול היא בעברית?

רוב הטיולים של החברה מודרכים בעברית, מדריך ישראלי ותמיד יכללו בהם טיסות מת"א וחזרה. בטיולים בקבוצה בינלאומית (יש לנו גם מספר טיולים כאלה) ההדרה באנגלית (מדריך מקומי) והם אינם יכללו את מרכיב הטיסות.

מהו טיול בקבוצה בינלאומית?

אלה טיולים שבהם הקבוצה מורכבת ממטיילים מכל העולם. כל הטיולים בקבוצה בינלאומית מודרכים באנגלית והם אינם כוללים טיסות (הזמנת טיסות עצמאית). לצאת לטיול בקבוצה בינלאומית זה חוויה ייחודית ומאוד מאוד מומלצת.

מה קורה במצב חירום בזמן הטיול?

משרדי החברה ממוקמים ברייקיאוויק, איסלנד ובכל מקרה חירום בכל יום ובכל שעה, אנו יודעים לתת את המענה המהיר האפשרי כדי לפתור כל בעיה או תקלה במהלך הטיול.

רמת המלונות בטיולים?

מצוינת. מדובר תמיד במלונות שאנחנו עובדים אתם כבר שנים רבות. כל המלונות עם שירותים ומקלחת פרטיים בחדר, מאוד נקיים ועם צוותים מאוד אדיבים.

רמת האוטובוס בטיולים?

מצוינת. כל הרכבים חדישים עם נהגים מנוסים ואדיבים.

איזה ארוחות כוללים הטיולים?

הטיולים בקבוצות מישראל כוללים תמיד את כל ארוחות הבוקר והערב לכל אורך הטיול. טיולים בקבוצה בינלאומית כוללים ארוחות בוקר בלבד.

האם היציאות של כל הטיולים מובטחות?

במידה ולא צוין אחרת כל טיול שמפורסם באתר החברה ייצא בוודאות. ישנם מקרים נדירים של טיולי נישה שהיציאה שלהם תלויה במספר נרשים. גם הם כמעט תמיד יוצאים 🙂

כיצד מתנהל תהליך ההזמנה של טיול?

מאוד פשוט. ברגע שהחלטתם על טיול ותאריך כל שנותר לכם הוא לבקש שנזמין לכם אותו ובאותו יום ישמרו אליכם המקומות עבורו. אנו נעביר אליכם מיד לאחר מכן לינק מאובטח לתשלום דמי הרישום בגובה של 75 יורו לאדם.

מהם תנאי הביטול של הזמנת טיול?

עבור הודעות ביטול עד 3 חודשים טרם מועד הטיול, יגבו דמי ההרשמה בלבד על סך 75 יורו לאדם.
עבור הודעת ביטול שתגענה מ 3 חודשים ועד 3 שבועות טרם מועד הטיול יגבו דמי ביטול של 20%
עבור הודעת ביטול שתגענה מ 3 שבועות ועד שבוע טרם מועד הטיול יגבו דמי ביטול של 50%
עבור הודעת ביטול שתגענה משבוע טרם מועד הטיול ועד מעוד הטיול עצמו יגבו דמי ביטול של 75%
התנאים מופעים כאן